December 2021

SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday
13 Bookings
13:00 16:00 פלוטו
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
24 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
3
4
53 Bookings
10:00 13:00 גדי פיינגולד תיאוריה מוזיקלית
10:00 13:00 גדי פיינגולד תיאוריה מוזיקלית
13:00 17:00 שלומי לוי תרגול באבלטון
62 Bookings
13:00 16:00 גיא סגס תרגול ש״ב
16:00 22:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
74 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
83 Bookings
12:30 15:30 גיא סגס תרגול ש״ב
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
94 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
10
11
121 Booking
11:00 15:00 שלומי לוי תרגול אבלטון
132 Bookings
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
144 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
152 Bookings
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
164 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
172 Bookings
09:00 15:00 אורי אגסי סשן תופים
09:00 15:00 אורי אגסי סשן תופים
18
19
202 Bookings
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
214 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
222 Bookings
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
234 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
24
25
26
272 Bookings
16:00 19:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
19:00 22:00 מחזור יא׳ x1 גיא שביט - מורה פרוטולס
284 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 לירון משולם - מורה תיאוריה באבלטון
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 ליאור קאבליס - מורה אבלטון למתחילים
291 Booking
16:00 22:00 מחזור יא׳ x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
304 Bookings
10:00 13:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
13:00 16:00 מחזור ג׳ - בוקר x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
16:00 19:00 מחזור ג׳ - ערב x1 דן אורבך - מורה מוזיקה אלקטרונית
19:00 22:00 מחזור ג׳ - ערב x1 אלכס זוברבסקי - מורה הטכנולוגיה של הקול
31
Powered By MIDAS